Копання, поглиблення та чистка криниць

м. Львів,вул. Городоцька 355, 380673733449

Get Adobe Flash player
FB
G+

Каналізація

Якщо немає централізованої каналізації

Якщо у вас в  будинку чи на дачі немає каналізації, то вигрібна яма з бетонних кілець стане чудовим вирішенням даної проблеми.

 Як працює вигрібна яма? Зараз вам розкажемо принцип дії вигрібної ями:

 1.     Всі нечистоти через сифон і каналізаційну трубу, яка розташовуємо похило, потрапляють в приймальну камеру і там діляться на дві основні складові, важку і легку.

2.     Зразу ж там і відбувається процес хімічної нейтралізації фекальних вод під дією процесів гниття, окислювання і бродіння, у результаті чого вони втрачають велику частину своєї хімічної активності і стають менш шкідливими для навколишнього середовища.

 3.     По мірі накопичення рідини в першій ємності вигрібної ями її рівень піднімається, і досягає переливного отвору, розташованого вище вхідного. При цьому більш важка фракція залишається на дні резервуара, а рідина, згідно із законом сполучених посудин, потрапляє через сполучну трубу в другу ємність, оснащену фільтруючим дном.

Детальніше: Якщо немає централізованої каналізації

Вигрібні ями. яка краща?

Якими б темпами цивілізація не вривалася в наше життя, існує ще велика кількість місць, яких вона практично не торкнулася. Напевно у багатьох людей є свої невеликі заміські дерев’яні будиночки і дачки. І намагаючись їх облаштувати, людина може зіткнутися з проблемою прибирання нечистот при відсутності центральної каналізації. Вирішити подібну дилему допоможе зливна (вигрібна) яма – є невід’ємною частиною каналізації приватного будинку. Постараємося докладно розглянути всі етапи і дати відповіді на питання про те, як побудувати вигрібну яму своїми руками.

Що варто знати і з чого почати будівництво ями?

Перед тим як побудувати вигрібну яму своїми руками, варто визначитися з місцем її майбутнього розміщення. Вона повинна знаходитись в кутовій частині земельної ділянки і ближче до паркану для зручності спец техніки для викачування.

Далі варто вирішити, який варіант помийної ями вам найбільше підходить.

Детальніше: Вигрібні ями. яка краща?