Копання, поглиблення та чистка криниць

м. Львів,вул. Городоцька 355, 380673733449

Get Adobe Flash player
FB
G+

Каналізація

Якщо немає централізованої каналізації

Якщо у вас в  будинку чи на дачі немає каналізації, то вигрібна яма з бетонних кілець стане чудовим вирішенням даної проблеми.

 Як працює вигрібна яма? Зараз вам розкажемо принцип дії вигрібної ями:

 1.     Всі нечистоти через сифон і каналізаційну трубу, яка розташовуємо похило, потрапляють в приймальну камеру і там діляться на дві основні складові, важку і легку.

2.     Зразу ж там і відбувається процес хімічної нейтралізації фекальних вод під дією процесів гниття, окислювання і бродіння, у результаті чого вони втрачають велику частину своєї хімічної активності і стають менш шкідливими для навколишнього середовища.

 3.     По мірі накопичення рідини в першій ємності вигрібної ями її рівень піднімається, і досягає переливного отвору, розташованого вище вхідного. При цьому більш важка фракція залишається на дні резервуара, а рідина, згідно із законом сполучених посудин, потрапляє через сполучну трубу в другу ємність, оснащену фільтруючим дном.

 Професіонали радять, що для будівництва повноцінного септика потрібно від 5 до 9 кілець. Зазвичай, залежно від кількості проживаючих, на першу ємність витрачається від 3 до 6 бетонних кілець, а на другу від 2 до 4-х.

 Вигрібні ями робляться за вашим бажанням. Часто наші клієнти замовляють 4 – 5 ям на подвір’ї, які з’єднані між собою каналізаційною трубою. В останній ямі, зазвичай, вже є чиста вода.

 Якщо вам потрібна вигрібна яма на дачі чи біля будинку, звертайтесь. Роботи проводимо якісно, швидко, «під ключ».