Копання, поглиблення та чистка криниць

м. Львів,вул. Городоцька 355, 380673733449

Get Adobe Flash player
FB
G+

Послуги

Поглиблення криниць

У разі якщо рівень води в колодязі значно впав і вода не повертається-це може бути вірною ознакою того, що потрібне поглиблення колодязної шахти. Серед інших послуг запропонованих нашою компанією є і поглиблення колодязів.

Оскільки даний процес досить складний і трудомісткий, проводити поглиблення варто тільки в тому випадку якщо вирішити ситуацію іншими способами неможливо. Необхідно простежити за рівнем води, можливо, його зниження відбулося через посухи. Якщо колодязі на сусідніх дільницях не схильні до тих же проблем, то, швидше за все справа не в кліматі, і джерело дійсно пересохло. Проводити процедуру найкраще пізно літом або восени, коли низький рівень грунтових вод.

Очищення криниць.

 Якщо вода в криниці каламутна, погано пахне, брудна або криниця простояла без сервісного обслуговування багато років -  необхідна чистка криниці. Для того щоб вода в криниці завжди була високої якості, необхідне щорічне очищення криниці. Користуватись криницею після чистки, не можна 1 добу.  Тому перед чищенням обов′язково треба запастися водою. Чистка криниці, по термінах, займає 4-5год і виконується в зручний для вас час.

Копання криниць

Наші спеціалісти можуть викопати криницю в сипучих ґрунтах без особливих труднощів. Криниця - це недорога інженерна споруда, яка  є джерелом екологічно чистої води з неповторним смаком та великим запасом. На відміну від свердловини, криницю можна самостійно почистити завдяки широкому діаметру шахти. Крім того, він не залежить від електрики, і навіть якщо її відключать, воду можна набирати вручну.