Копання, поглиблення та чистка криниць

м. Львів,вул. Городоцька 355, 380673733449

Get Adobe Flash player
FB
G+

Водопостачання

Як знайти місце для копання криниць?

Широко поширена думка, що пошук води для колодязя - це справа, з якою впоратися можуть тільки професіонали. Багато в чому воно виправдано, однак якщо самостійно досконально вивчити тему, скористатися перевіреними на практиці методами, то незабаром можна отримати сприятливий результат.

Отже! Перша прикмета! Дочекайтеся вечора і подивіться уважно на свою ділянку. Природа сама підкаже вам, де копати колодязь. Там, де залягає вода, з'явиться невеликий туман! Це й зрозуміло вода, вечірня прохолода, випаровування, загалом кругообіг води в природі. 
Вірні помічники! Наступна прикмета! Простежте за своїми домашніми вихованцями — кішки лягають на місці, де проходить вода, а собаки, навпаки, уникають таких місць. 
Та сама мошкара! Інша прикмета: придивіться до ділянки, де багато скупчень мошкари і всякої подібної кровосисних комах. Чому то їх приваблює не тільки наша кров, але і вода теж.
 Ще одна ознака неглибокого залягання водоносного шару — відсутність мишачих нір і куп рудих мурашок. Звичайно, кому сподобається, коли до тебе в нору може прорватися вода. 

Детальніше: Як знайти місце для копання криниць?

Вода в нашому житті

Вода в нашому житті займає вагоме місце, тому ми маємо з пошаною ставитися до неї. Вода має для людини гігієнічне, фізіологічне, господарське та промислове значення. Всі ми добре знаємо, що наш організм складається на 60% з води.

 В світі існує питання дефіциту якісної питної води. Вода – це найважливіша на нашій планеті рідина. Протягом життя людина випиває в середньому і, відповідно, виділяє приблизно 75 т води. Наскільки ми всі знаємо, без їжі людина може прожити два місяці, без води не проживе і п’яти днів. Без води неможливе існування рослин та тварин. І ще безліч прикладів можна писати наскільки вода є необхідною. Але ми маємо знати, що життя є лише там, де є вода, і навпаки, де знаходиться вода, там є життя.

 

Детальніше: Вода в нашому житті

Поглиблення криниці

У разі якщо рівень води в колодязі значно впав і вода не повертається - це може бути вірною ознакою того, що потрібне поглиблення колодязної шахти. Серед інших послуг запропонованих нашою компанією є і поглиблення колодязів.

Фахівці рекомендують приступати до поглиблення колодязів, якщо:

  • ·                       у колодязі повністю відсутня вода або її добовий приплив не перевищує обсягу одного кільця;
  • ·                       стан колодязя і води в ньому не викликають сумніву;
  • ·                       немає значного викривлення колодязної шахти;
  • ·                       на території відсутнє місце для облаштування іншого колодязя.

У таких випадках поглиблення виправдано.

Детальніше: Поглиблення криниці

Криниця або свердловина що краще?

Водопостачання ділянки вирішується двома способами: риття колодязя або буріння свердловини. Перший не обов'язково має на увазі, що воду доведеться діставати відром. До криниці підключають насосну станцію, і зручність його використання стає таким же, як свердловини. Питання скоріше стосується глибини буріння, якості та кількості води. Тому не можна однозначно сказати: свердловина або колодязь що краще для забезпечення будинку водою? Головним розходженням між ними є глибина, до якої можна поглибити стовбур, і фінансові витрати. Роботи починають з вивчення грунту і підземних вод на ділянці.

Детальніше: Криниця або свердловина що краще?