Копання, поглиблення та чистка криниць

м. Львів,вул. Городоцька 355, 380673733449

Get Adobe Flash player
FB
G+

Водопостачання

Вода в нашому житті

Вода в нашому житті займає вагоме місце, тому ми маємо з пошаною ставитися до неї. Вода має для людини гігієнічне, фізіологічне, господарське та промислове значення. Всі ми добре знаємо, що наш організм складається на 60% з води.

 В світі існує питання дефіциту якісної питної води. Вода – це найважливіша на нашій планеті рідина. Протягом життя людина випиває в середньому і, відповідно, виділяє приблизно 75 т води. Наскільки ми всі знаємо, без їжі людина може прожити два місяці, без води не проживе і п’яти днів. Без води неможливе існування рослин та тварин. І ще безліч прикладів можна писати наскільки вода є необхідною. Але ми маємо знати, що життя є лише там, де є вода, і навпаки, де знаходиться вода, там є життя.

 

Пам’ятаймо про раціональне використання водних ресурсів. Це комплекс заходів, щодо зменшення споживання води. Також слідкуймо за якістю питної води. Від цього залежить стан нашого здоров’я. вода варта того, щоб ми цікавилися, що ми п’ємо і зробили все, що в наших силах, щоб ця вода була чистою, придатною для споживання.

 

Якщо Ви бачите, що вода в криниці не придатна для користування, в криниці замул, бруд і т.п., ми в такому випадку пропонуємо чистку криниці, дезінфекцію криниці. Звертайтесь, всі роботи виконуємо якісно та швидко!