Копання, поглиблення та чистка криниць

м. Львів,вул. Городоцька 355, 380673733449

Get Adobe Flash player
FB
G+

Водопостачання

Як знайти місце для копання криниць?

Широко поширена думка, що пошук води для колодязя - це справа, з якою впоратися можуть тільки професіонали. Багато в чому воно виправдано, однак якщо самостійно досконально вивчити тему, скористатися перевіреними на практиці методами, то незабаром можна отримати сприятливий результат.

Отже! Перша прикмета! Дочекайтеся вечора і подивіться уважно на свою ділянку. Природа сама підкаже вам, де копати колодязь. Там, де залягає вода, з'явиться невеликий туман! Це й зрозуміло вода, вечірня прохолода, випаровування, загалом кругообіг води в природі. 
Вірні помічники! Наступна прикмета! Простежте за своїми домашніми вихованцями — кішки лягають на місці, де проходить вода, а собаки, навпаки, уникають таких місць. 
Та сама мошкара! Інша прикмета: придивіться до ділянки, де багато скупчень мошкари і всякої подібної кровосисних комах. Чому то їх приваблює не тільки наша кров, але і вода теж.
 Ще одна ознака неглибокого залягання водоносного шару — відсутність мишачих нір і куп рудих мурашок. Звичайно, кому сподобається, коли до тебе в нору може прорватися вода. 

Все ж найпоширенішим методом пошуку водоносної жили є метод біолокації, тобто  беремо два шматки дроту з алюмінію по 40 см і загинаємо 15 см під прямим кутом. Вставляємо їх у порожню трубку (бажано вирізати з бузини і видалити серцевину). Перевіряємо, щоб дріт вільно крутилася в трубці. Беремо в обидві руки по трубці і йдемо по ділянці. Кінці дроту повинні бути розгорнуті вліво і вправо. Якщо під ногами виявиться водоносна жила – дроти зійдуться до середини. Якщо вода виявиться праворуч або ліворуч від людини – кінці дротів повернуться в цю сторону. Як тільки водоносну жилу пройшли – дріт знову розгорнеться в різні боки. Виявивши місце змикання алюмінію, пройдіть ще раз, але перпендикулярно тому напрямку, в якому рухалися спочатку. Якщо місце змикання повторилося – там і копайте криницю.

 

Наші працівники перед тим як копати колодязь, теж визначають місце за методом біолокації.